Oliver König kraloval na maďarské Panonii

Další závodní víkend zavedl team na Maďarský Pannoniaring, kde se Oliver účastnil druhého kola seriálu Alpe Adria road racing. V pátečních trénincích se tým soustředil na nalezení převodu a stačilo odjet jen tři tréninky ze čtyřech, aby Oliver našel optimální nastavení a v měřeném tréninku zajel nejrychlejší čas.

V sobotní ranní kvalifikaci své páteční maximum ještě stlačil a do odpoledního závodu tak startoval z prvního místa. Závod probíhal velmi podobně jako předchozí dva na Slovakiaringu, Oliver ihned od startu odjel s Martinem Gbelcem a prakticky celý závod spolu bojovali o první místo, když v 8 kole Oliver Martinovi poodjel a cílem projel s náskokem 8,9s na prvním místě.

V neděli měl závod podobný průběh, s tím rozdílem, že Oliver zajel své nejrychlejší kola hned na začátku a po zbytek závodu již jen kontroloval svůj odstup na čele, takže konečný náskok na druhého v pořadí činil v cíly 10,5s.

Z Pannonie tak veze Oliver 55 bodů, jelikož se mu podařilo v obou závodech zvítězit, stejně tak v kvalifikaci a bonusově přidal po oba dva dny I nejrychlejší kola závodu.

Děkujeme všem partnerům, 4SR, Honda ČR, Stratos auto, Tyrex, Yshop, Motorbike, Polygos print, Fiat ČR, Sebimoto, Pirelli  a samozřejmě všem fanouškům za podporu.