Petr Jadrný o čtvrtém podniku IMRC na okruhu v Mostě

Třetí závod v pořadí šampionátu IMRC byl pro Petra úspěšnější, než ty dva předcházející.

Na Slovakiaringu kvůli převodovce musel ve třetím kole odstoupit ze závodu a na Pannoniaringu spadl ze druhého místa.

V Mostě panovala celý víkend dobrá nálada, slunečné počasí vydrželo a Petr si každou rozjížďku zlepšoval časy. V kvalifikaci si zajel 2. místo .

Závod byl vypsán na 10 kol a nervozita u Petra narůstala. Ze strany teamu na něj nebyl vyvíjen žádný tlak, strategie letošní sezony je domluvená, letos co nejvíce trénovat a seznamovat se s novou motorkou. Jenomže Petr je bojovník a dva předchozí neúspěchy na psychice nepřidají, a proto si velmi přál závod dojet a dobře se umístit.

Petr J. : Závod začal už celkem tradičně, špatným startem v mém podání, a proto jsem do 1. zatáčky najížděl až jako 6., kde jsem se málem střetl s několika dalšími jezdci a do dalšího kola jsem najížděl bohužel až jako 7. Další chybou bylo probrždění ve 3. kole a tím jsem se propadl až na 12. pozici. Zahájil jsem ale stíhací jízdu, s časem rychlejším o 1,5 s než při kvalifikaci a závod jsem dojel čtvrtý, těsně za 3.

Odnesl jsem si mnoho cenných zkušeností a příště to snad bude lepší.

Děkuji celému teamu, rodině a všem sponzorům, kteří mě podporují a umožňují mi dělat tak náročný sport.