O reprezentaci

AE2P7471Cílem projektu Juniorské reprezentace SZM je společná, organizovaná příprava pod odborným vedením zkušených trenérů a bývalých jezdců. Určena především pro jezdce v kategoriích Mini moto, MiniGP, Moto3 a podobných, které mají za cíl účast na podnicích Mistrovství světa a Mistrovství Evropy. Za projektem stojí aktivita Mini racing – skútr klubu v AČR a je přímým pokračovatelem „Sportovního centra mládeže“ zřízeného při tomto klubu z pověření VV FMS.

Celé organizační zajištění má aktuálně na starosti předseda klubu Ondřej Honzák, dále mu velmi výrazně asistuje Martina Petržílková. Hlavním trenérem a tvůrcem především programu zimní přípravy je známý trenér Jiří Heiník. Dále při tréninkových srazech asistuje Jan Němec jakožto náš první Mistr Evropy v kategorii Minibike. O mediální prezentaci na našem webu a tvorbu tiskových se nám stará zkušený Vojta Vaněk.

Hlavním programem reprezentace jsou krátké tréninkové srazy pořádané především v zimním přípravném období, administrativní pomoc při vyřizování formalit při účasti na závodech po celé Evropě včetně pomoci na závodech Mistrovství Evropy. Individuelní konzultace a tréninková příprava. V neposlední řadě také technické poradenství především pro kategorie Mini moto a MiniGP.