2017 3. ADAC NSF 100 CUP Einsteiger
2016 1. MMČR - Minimoto Jun.A
2016 2. Minimoto Cup - Minimoto Jun.A

Bio

Filip si od malička hrál na motorkáře závodníka, ve svých 6 letech zkusil tedy jízdu na minibike, v prvních dvou sezónách se účastnil seriálu Minimoto Cup, kde sbíral zkušenosti, ve své 3. sezóně chtěl již jezdit i mistrovství ČR a volba to byla dobrá, neboť šampionát vyhrál svými stálými výkony, kdy byl v každém závodě na stupních vítězů. V Minimoto Cup-u byl celkově 2., pouhých 9 bodů za vítězem, také vždy na stupních vítězů. V obou seriálech navíc získal v roce 2016 několik pole-position a nejrychlejších kol závodu. Po společné rodinné poradě a zvážení všech pro a proti padlo rozhodnutí, posunout se dál do třídy MiniGP na motocykl Honda NSF100.

Sezóna 2017 tak bude opět zcela nová, kde bude Filip opět získávat cenné zkušenosti na nové motorce a posouvat se jako jezdec zase o kousíček dál.

Kromě jízdy na motorce má Filip rád různé sporty, jak kolektivní, tak individuální, ve všech se vždy snaží podat své maximum a dokazuje, že umí být i týmový ráč. Když nesportuje, rád hraje Playstation hry typu MotoGP a NHL.

Poslední aktuality

Podzimní tréninkový sraz 2017

Podzimní soustředění silničářské juniorské reprezentace v Jiníne 2017   Během právě uplynulého posledního listopadového víkendu proběhl tradiční podzimní reprezentační sraz juniorské silničářské reprezentace v offroadovém areálu v Jiníně. Jako tradičně byli pozvaní především naši nejlepší juniorští jezdci napříč kategoriemi a šampionáty od minibiků až po kategorii Moto3. Navíc se také zúčastnil mladý nadějný český motardista, teprve devítiletý Jenda […]

28. listopadu 2017

Jerez a skvělé páté místo pro Ondřeje Honzáka

O právě uplynulém víkendu se na jednom z tradičních španělských okruhů v Jerezu konal poslední závod sezóny španělského mistrovství CEV. Náš Ondra Honzák se letos zúčastňuje v nejnižší kategorii Moto4, což jsou čtyřtaktní stopadesátky se 17“ koly a GP prototypovými rámy. Samotným závodům, jako vždy, předcházely dva dny testování ve čtvrtek a pátek, kde se Ondra postupně snažil […]