2015 1. European stock 250 Chamionship
2014 6. MMČR NSF 100 CUP
2013 1. MPČR Mini moto Junior B

Bio

Oliver začal ve srovnání s ostatními jezdci na silnici závodit relativně pozdě, ale velmi rychle se adaptoval a ve své první sezoně vybojoval titul mistra republiky v kategorii minibike a přidal úspěchy i v dalších seriálech, následoval logický postup do kategorie miniGP, kde bylo cílem se ve druhé polovině sezóny podívat do kvalitního německého ADAC šampionátu. Zde Oliver v každém víkendu kterého se zúčastnil vybojoval pódium. V roce 2015 již následoval přestup na dospělý motocykl do nové kategorie Stock 250, kterou Oliver v rámci evropského šampionátu vyhrál. V letošním roce pojede Oliver již na motocyklu kategorie Moto3 – plán je odjet co nejvíce závodů v rámci ADAC Northern Europe Cupu, Alpe Adrie a italského šampionátu CIV.

Poslední aktuality

Podzimní tréninkový sraz 2017

Podzimní soustředění silničářské juniorské reprezentace v Jiníne 2017   Během právě uplynulého posledního listopadového víkendu proběhl tradiční podzimní reprezentační sraz juniorské silničářské reprezentace v offroadovém areálu v Jiníně. Jako tradičně byli pozvaní především naši nejlepší juniorští jezdci napříč kategoriemi a šampionáty od minibiků až po kategorii Moto3. Navíc se také zúčastnil mladý nadějný český motardista, teprve devítiletý Jenda […]

28. listopadu 2017

Jerez a skvělé páté místo pro Ondřeje Honzáka

O právě uplynulém víkendu se na jednom z tradičních španělských okruhů v Jerezu konal poslední závod sezóny španělského mistrovství CEV. Náš Ondra Honzák se letos zúčastňuje v nejnižší kategorii Moto4, což jsou čtyřtaktní stopadesátky se 17“ koly a GP prototypovými rámy. Samotným závodům, jako vždy, předcházely dva dny testování ve čtvrtek a pátek, kde se Ondra postupně snažil […]